Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM
Próg
Zwycięstwa
Praktyczny przewodnik
przygotowania
do negocjacji Popraw swoje negocjacje
w paru prostych krokach!

Co znajdziesz
w przewodniku?

 • Treść popartą przykładami z życia oraz wynikającą z doświadczenia autora. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz tylko sprawdzone metody.
 • Napisaną przystępnym językiem instrukcję jak się przygotować do negocjacji. Dzięki temu nauczysz się jak się przygotowywać do negocjacji. Co równie ważne, zyskasz spokój, a Twoja postawa będzie bardziej pewna siebie.
 • Formularz z tabelami do wypełnienia oraz szczegółową listę 75 pytań, czyli narzędzia pomocne w usystematyzowanym przygotowaniu. Dzięki temu nie ominiesz żadnej istotnej kwestii
 • Pozyskaną wiedzę wprowadzisz w życie dzięki możliwości jej bezpiecznego przetestowania na załączonych pięciu scenariuszach negocjacyjnych. Gratuluję, coraz mniej stoi na drodze do lepszych efektów negocjacji!

Dzięki użyciu poradnika przygotowanie do negocjacji będzie łatwiejsze i usystematyzowane,
przyniesie spokój, a w samych negocjacjach osiągniesz o wiele lepszy skutek!

Poradnik Pawła Gołembiewskiego “Próg zwycięstwa: praktyczny przewodnik przygotowania do negocjacji” pozwala czytelnikom, a w szczególności negocjatorom spojrzeć głębiej na negocjacje i oferuje narzędzia pozwalające negocjować efektywniej. Jest dobrze napisany i wyjaśnia praktykę oraz proces w prosty sposób. Jest także użytecznym źródłem ćwiczeń negocjacyjnych.

dr Emmy Godwin Irobi - negocjator, sędzia międzynarodowych turniejów negocjacyjnych, mediator akredytowany przez Polskie Centrum Mediacji, prezes fundacji Mediacja na rzecz Edukacji. Autor licznych publikacji i książek.

To świetny, napisany komunikatywnym językiem, poradnik dla osób, które negocjacje prowadzić muszą. A czy ktoś nie musi? Negocjujemy nie tylko w sferze biznesu, czy polityki. Negocjują z sobą małżonkowie, rodzice prowadza negocjacje z dziećmi, kierowca złapany na przekroczeniu prędkości negocjuje z policjantem. Bez względu zatem, czy jesteś politykiem, biznesmenem, sprzedawcą, kupującym, czy rodzicem, stań się też Czytelnikiem. Tego poradnika! Ułatwi Ci to życie.

profesor dr hab. Dariusz Doliński - członek korespondent PAN, psycholog społeczny, wykładowca Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej, redaktor naczelny Polsih Psychological Bulletin. Autor kilkunastu książek oraz ponad dwustu artykułów naukowych (w tym wydawanych w najbardziej prestiżowych czasopismach zagranicznych). Od dwudziestu lat zajmuje się przede wszystkim technikami wpływu społecznego. Zarówno je bada, realizując liczne eksperymenty, jak i prowadzi konsultacje oraz szkolenia z tego zakresu.

Już ponad 16 lat pasjonuję się negocjacjami i je zawodowo praktykuję. Przeczytałem ponad 100 książek o negocjacjach i żadna nie opisuje kompleksowo podstawowego, a moim zdaniem kluczowego zagadnienia – przygotowania do negocjacji. Doświadczeni negocjatorzy i sprzedawcy wiedzą, że przygotowanie jest kluczem do sukcesu w negocjacjach. Co daje wiedza i umiejętność dotycząca przygotowania? Spokojną postawę, zmniejszenie stresu, o wiele lepsze efekty negocjacji i szybko rosnące umiejętności. Mój przewodnik zdaje się być pierwszym na rynku polskim i zagranicznym poradnikiem tego typu. W 2015 roku wynegocjowałem dla moich Klientów milion złotych zysku/oszczędności, co daje Ci pewność, że przeprowadzę Cię przez proces wygrywania (prawie) każdej negocjacji. Mój poradnik jest oparty na faktach, moim doświadczeniu. Sposoby o jakich piszę zostały przeze mnie sprawdzone i wiem, że dobrze wykorzystane będą działały podczas twoich negocjacji. Najcenniejszym, co Ci daję jest zmiana postawy. Jeżeli raz odkryjesz sposób przygotowania, prawdopodobnie nigdy więcej nie wrócisz do starych nawyków. Staniesz się bardziej świadomym, skutecznym negocjatorem.

Paweł Gołembiewski – negocjator z doświadczeniem w negocjacjach biznesowych od 2000 roku. Trener Reprezentacji Polski w Międzynarodowym Turnieju Negocjacyjnym WNR 2015. Akredytowany międzynarodowy negocjator Certified International Professional Negotiator (ACI). Pomaga zarządom przygotowywać się do największych transakcji. Pasjonat negocjacji.

Paweł
Gołembiewski

twórca Akademii Negocjacji

założyciel Negocjator Warszawa

założyciel bloga Negocjowanie w biznesie

założyciel społeczności Negocjacje w biznesie

“Jeżeli miałbym osiem godzin na ścięcie drzewa, sześć z nich
poświęciłbym na ostrzenie mojej siekiery”Abraham Lincoln
Wersja drukowana, ebook (pdf, mobi, epub)